Trabzonspor, Uğurcan Çakır için sadece resmi teklifleri değerlendirecek

GundemDiyarbakir.com Türkiye’nin Haber PORTALI

Transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor’da, Finansal Fair Play kurallarının da ihlal edilmemesi için satılacak olan oyunculardan elde edilecek gelirler de büyük değer taşıyor. Bu noktada gruptan ayrılmaları gündemde olan oyuncular için gelecek teklifleri kıymetlendirecek olan bordo-mavililerde şuana kadar hiçbir oyuncu için resmi bir teklif yapılmadığı, menajerler aracılığı ile birtakım oyuncular için teşebbüslerin olduğu tabir edildi.

AVRUPA EKİPLERİ BEKLENİYOR

Avrupa’nın önde gelen liglerinde dönemin yeni tamamlanması nedeniyle birçok kulübün hala planlamalarını yapmaması ve bu nedenle de resmi transfer teşebbüsünde bulunmamasını göz önünde bulunduran idare, satılacak oyuncular konusunda da telâşlı davranmıyor. Bilhassa Avrupa’ya transferi en çok konuşulan Uğurcan çakır için de Avrupa şampiyonası sonrası bu transferin gerçekleşmesi öngörülüyor.

UĞURCAN, DJANINY VE EKUBAN İÇİN TEŞEBBÜS VAR

Trabzonspor’da transferleri en çok gündemde olan isimler ise Uğurcan Çakır, Djaniny Semedo ve Caleb Ekuban. Uğurcan Çakır için İtalya ve İngiltere’den, Djaniny için Arap ekiplerinden ve Ekuban için ise İtalya’da menajerler aracılığı ile birtakım teşebbüslerin olduğu lakin şimdi kulübe resmi bir teklifin ulaşamadığı kaydedildi. Ayrıyeten Abdülkadir Ömür için de teşebbüslerin olduğu lakin idarenin harcama limitlerini güzel kullanma noktasında tıpkı devirde hem Uğurcan hem de Abdülkadir Ömür’ün transferlerine onay vermeyi düşünmedi söz edildi.

Son Haberler

spot_imgspot_img
136,4k Takipçiler
Takip Et

Benzer Haberler

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

spot_imgspot_img