Bir Zamanlar Çukurova 101. son bölümde şok gelişme: Sevda’nın cesedi ortaya çıktı! İşte Bir Zamanlar Çukurova son bölümde yaşananlar

GundemDiyarbakir.com Türkiye’nin Haber PORTALI

Bir Vakitler Çukurova son kısım tek modül yayınlandı. Atv ekranlarında 17 Haziran Perşembe akşamı sevenlerinin karşısına çıkan Bir Vakitler Çukurova’nın bu haftaki kısmında Demir, Sevda’nın vefatının akabinde pek çok karar alırken Fikret’le konuşarak düşmanlığı bitirmesi dikkat çekti. Bir Vakitler Çukurova 101. son kısmı aşağıdaki linkten kesintisiz ve full HD olarak izleyebilirsiniz.

BİR VAKİTLER ÇUKUROVA SON KISIM İZLEME EKRANI

BİR VAKİTLER ÇUKUROVA 101. KISIMDA NELER OLDU?

Gözü dönen Ümit, Demir gerisini dönüp giderken, silahına davranır! Kızının tüm yaşananlardan sonra bir de katil olmasına mahzur olmak isteyen Sevda, canını ortaya koyacaktır!

Ümit’in bu kadar gözünü karartabileceğini kestirim etmeyen Demir, ikinci annem dediği Sevda ile yuvası ortasındaki hesaplaşmayı bitiremeden, onun vefatıyla karşı karşıya kalacaktır! Üstelik bu vefat, onu çok güç bir karar vermek zorunda bırakacaktır!

Saniye’nin Üzüm’e kötülük yapacağını düşünüp başına odunla vurduğu Cumali, hayati tehlikeyi atlatıp, taburcu olur ve çiftliğe geri döner. Züleyha’nın da Saniye’nin de gönlü, Üzüm’ü öz babasından ayırmaya kıyamayacaktır. Fakat Cumali, onlara anlattığı kadar mukadderat kurbanı mıdır? Bunu vakit gösterecektir.
Fekeli, Fikret ve Lütfiye’nin Kerem Ali’nin başındaki bekleyişleri umutla devam etmektedir. Bahtiyar, küçük bebeğin hayata dönmesi için canını dişine takmıştır. Müjgan’ın ailesinin avukatı vazgeçip dönse de, aile vazgeçmeye niyetli değildir! Kapıları tekrar çalacaktır!

Fekeli, torununun hayat savaşını kazanması için dua ederken, yasal meselelerle da boğuşmak zorunda kalacaktır. Anlaşılan mukadderat ile ortasındaki evlat ve aşk imtihanları da sona ermemiştir. Fekeli’nin mukadderatında yeniden bir can ile sınanmak vardır! Fekeli’nin bu sefer sırdaşı Çetin olacaktır.

Sevda ve Ümit ortalıktan yok olmuştur. Betül ve Şermin, bahisle hiç ilgileri yokmuşçasına Yaman sofrasında başköşeye yerleşirler. Hatta tüm geçmişe bir perde çekilip, Betül ve Demir yine iki kardeş üzere işbirliği yapmaya bile başlayacaktır.

Demir, Sevda’nın vefatının akabinde pek çok karar almak zorunda kalacaktır. Üstlendiği sırları Züleyha’yı tehlikeye atmamak için onunla da paylaşamaz. Fikret ile buluşarak kimi şeyleri netleştirmeye çalışır. Ümit ile ilgili problemlerini çözemez fakat ikisi ortasındaki gerginlik bu sayede azalacaktır.

Tüm bu süreçte, Yaman konağındaki gerginlik artarken, Ümit’in de hamileliğinin ilerlediğini zannetmeye devam ederler. Bu yüzden Demir, Züleyha’ya

müracaattan Ümit’i alıp konağa getirecektir! Zira saklamaları gereken bir sır vardır!

BİR VAKİTLER ÇUKUROVA YENİ KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin yeni kısım fragmanı şimdi yayınlanmadı. Fragmanın ilerleyen günlerde yayınlanması bekleniyor.

Son Haberler

spot_imgspot_img
136,4k Takipçiler
Takip Et

Benzer Haberler

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

spot_imgspot_img